Bidet elektroniczny Q-5300

Żeby powiększyć obrazek, należy kliknąć lub przesunąć myszkę nad miniaturę Kategoria: Bidety i toalety
Cena rynkowa za 1 szt. z VAT: 2 690,00 zł
Cena promocyjna za 1 szt. z VAT:1 799,00 zł
Cena promocyjna za 1 szt. bez VAT:1 462,60 zł
Zaoszczędzisz:891,00 zł
Od ręki: Tak (towar gotowy do wysyłki)
Gwarancja: 2 lata
Producent: QUOSS Ltd.
Zapytanie: Zadaj pytanie o produkt


:

Podstawowe informacje

Nowość! Produkt można kupić od ręki i oferujemy go po cenach promocyjnych! Już teraz możesz mieć swoją podstawową deskę sedesowo-bidetową w niewiarygodnej cenie!

Elektroniczna deska sedesowa WC KOMFORT Q-5300 jest w naszej ofercie nowszą wersją BID-2200, w dodatku z polskimi przyciskami!

Od bidetu BID-2200 różni go fakt, iż dzięki nowoczesnemu minibojlerowi ciepła woda nigdy się nie kończy, jednym przyciskiem można włączyć pełny program mycia, zawiera również funkcję trybu dziecięcego oraz specjalną funkcję TURBO z wyższym ciśnieniem wody.

Jest to nowoczesne urządzenie do higieny osobistej działające na zasadzie sedesu i bidetu w jednym. Zastępuje dotychczasową deskę sedesową, tzn. przymocowuje się go do klasycznej muszli tak samo jak zwykłą deskę. Na zewnątrz wygląda tak samo, na pierwszy rzut oka różni się tylko panelem sterowania umieszczonym z boku, służącym do kontroli nad automatyczną deską sedesową. Dalszą różnicą w porównaniu do klasycznych sedesów jest podłączenie do wodociągu (do zimnej wody) i do prądu.

Bidet Q-5300

 

Serwis i gwarancja
Bidet z wc ma dwuletnią gwarancję, autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Sprzedaż części zamiennych dotyczy wszystkich modeli bidetów WC KOMFORT i zapewnia ją w całości nasza firma.

WC KOMFORT Q-5300 w skrócie:

zadnice
prednice
poloha
Mycie po skorzystaniu z toalety

Podmywanie kobiecych części intymnych
Elektroniczne ustawienie pozycji dyszy
prednice
ohrev
bublinky
Wielofunkcyjna dysza
Ogrzewanie wody

Strumień wody zmieszany z bąbelkami zapewni mycie wyższej jakości
vyhrivani
tlumeni
suseni
Ogrzewany sedes
Zamykanie klapy i sedesu jest tłumione hydraulicznie
Suszenie ciepłym powietrzem
pohybova
uspora
filtr
Masaż ruchowy zapewni przyjemniejsze i dokładniejsze mycie

Program oszczędny zmiejszy zużycie prądu elektrycznego
Aby chronić bidet i zagwarantować długotrwałą eksploatację, filtr wodny zapewnia optymalną jakość wody
ohrev


zadnice

NOWOŚĆ! Ciepła woda bez końca (bez konieczności czekania na ponowne ogrzanie)

NOWOŚĆ! Polskie przyciski na panelu sterowania!
Ustawianie ciśnienia wody oraz funkcja TURBO

Q-5300 to wysokiej jakości bidet bidet elektroniczny, który w połączeniu z niską ceną oferuje dużo więcej, aniżeli tylko podstawowe funkcje.

 
Przegląd funkcji

Oto jakie funkcje oferuje nasza deska bidetowa Q-5300:
 • Boczny panel sterowania w języku polskim - NOWOŚĆ!
 • Automatycznie wysuwająca się i samoczyszcząca się dysza
 • Ogrzewanie wody z pomocą bojlera, ale z ciepłą wodą bez końca - NOWOŚĆ!
 • Wielofunkcyjna dysza do czyszczenia miejsc intymnych i odbytu
 • Strumień wody zmieszany z bąbelkami powietrza zapewni mycie wyższej jakości
 • Cztery poziomy temperatury wody
 • Osiem poziomów intensywności strumienia wody
 • Mycie odbytu
 • Mycie kobiecych części intymnych delikatnym strumieniem wody
 • Mycie za pomocą masażu (dysza podczas mycia porusza się w przód i w tył
 • tryb TURBO dla dokładniejszego umycia z użyciem wyższego ciśnienia wody - NOWOŚĆ!
 • Tryb dziecięcy - NOWOŚĆ!
 • Tryb automatyczny - NOWOŚĆ!
 • Cztery poziomy ogrzewania deski sedesowej
 • Możliwość ręcznego ustawienia pozycji dyszy
 • Cztery poziomy temperatury powietrza podczas suszenia
 • Tryb oszczędności energii
 • Zamykanie sedesu i klapy tłumione hydraulicznie
 • Klapa trzyma się samoistnie, nie trzeba jej opierać o ścianę lub rezerwuar
 • Możliwość całkowitego odłączenia od prądu
 • Wykonanie wysokiej jakości, ciche działanie
 
Zawartość opakowania

Na pewno Państwa interesuje, co jest zawarte w opakowaniu. Zawiera ono wszystkie akcesoria, które są potrzebne do podstawowej instalacji bidetu z wc. Proszę się przekonać samemu:

1. Osobista deska sedesowo-bidetowa

Deska sedesowa z bidetem, z klapą i wbudowanymi, elektronicznie sterowanymi dyszami oraz panelem sterowania po prawej stronie (z punktu widzenia siedzącego), z kablem i wtyczką do gniazdka 230V, a także płytką uchwytową do montażu na muszli klozetowej.yb770

2. Śruby, nakrętki, podkładki i klamry mocujące

Wszystkie akcesoria, które są potrzebne do przymocowania automatycznego sedesu do klasycznej muszli klozetowej. Aby sprawdzić kompatybilność Państwa muszli z naszą deską bidetową, należy przeczytać zakładkę Instalacja, gdzie znajdą Państwo potrzebne wymiary i informacje.

yb-770-srouby

3. Węże, złącze, filtr, płytka uchwytowa

W opakowaniu znajdują się dwa węże do podłączenia automatycznej deski bidetowej do wodociągu. Wąż, który dotąd doprowadzał wodę do rezerwuaru, należy odłączyć i na jego miejsce przymocować złącze typu T. Pierwszy wąż należy podłączyć pomiędzy złącze typu T i rezerwuar, drugi należy przymocować do filtra wodnego i bidetu. Długość węża montażowego wynosi 50cm. Jeżeli potrzebują Państwo dłuższego, proszę odwiedzić sekcję Akcesoria.

obsahbaleni

4. Dokumenty

W opakowaniu oczywiście znajduje się instrukcja obsługi (oraz instalacji) w polskiej wersji językowej, włącznie z kartą gwarancyjną i deklaracją zgodności z normami europejskimi. Elektroniczna deska sedesowa objęta jest standardową dwuletnią gwarancją.

 
Instalacja

Instalacja sedesu z bidetem jest bardzo prosta, nawet amator potrafi go zamontować bez potrzeby kontaktowania się z inżynierami. Deska sedesowo-bidetowa Q-5300 jest przeznaczona tak do toalet wiszących, jak i do klasycznych (stojących). Rozmiar elektronicznego bidetu jest dopasowany do prawie wszystkich muszli klozetowych w Polsce:

montazmontaz2

Na początek należy zmierzyć rozmiary Państwa muszli. Wartość A to rozstaw śrub montażowych dla sedesu, które muszą być w zakresie 140-200mm. Wartość B to odległość środka śrub montażowych od ściany lub rezerwuaru. Jeżeli muszla klozetowa ma profilowane występy (często je mają toalety wiszące), wartości B nie należy mierzyć zupełnie do ściany/rezerwuaru lecz do miejsca, gdzie kończy się gładka powierzchnia i rozpoczynają się występy (patrz obrazek po prawej – miejsce występu jest oznaczone czerwonym wykrzyknikiem). Aby można było zainstalować bidet, wartość B musi wynosić co najmniej 60mm.

Wartość C to odległość pomiędzy środkiem otworów montażowych i przednią krawędzią muszli klozetowej. Dla bidetu Q-5300 owa wartość musi być w zakresie 420-440mm.

 

Dalej będzie potrzebne gniazdko 230V w okolicy bidetu (kabel ma ok. 1,7m długości) i dostęp do wody, aby podłączyć ją do rezerwuaru (złącze typu T zawiera półcalowe wyjścia). Wszystko, co potrzebne do instalacji, jest zawarte w opakowaniu. Możemy rozpocząć instalację:

 

1. Sprawdź, czy masz wszystkie komponenty, które są zawarte w opakowaniu:

yb-770-obsah-baleni

2. Z muszli klozetowej zdejmij dotychczas zainstalowaną deskę sedesową.

3. Wyciągnij deskę sedesową z funckcją bidetu Q-5300 z opakowania. Po prawej stronie w bliskości wejścia kabla prądu elektrycznego, znajdziesz bezpiecznik (przycisk). Naciścij przycisk i odłącz płytkę uchwytową od bidetu.

4. Według niżej przedstawionego rysunku, na otwory na śruby nałóż płytkę uchwytową gumowymi nakładkami w dół, na płytkę połóż klamry mocujące i dołącz do nich śruby (patrz obrazek) Nakrętki delikatnie dociągnij tak, aby można było poruszać z płytką uchwytową.

yb-770-instalace

5. Deskę bidetową wsuń do uchwytów według niżej przedstawionego rysunku. Kiedy usłyszysz wyraźne kliknięcie, deska sedesowo-bidetowa prawdopodobnie będzie przymocowana:

Nasouvání sedátka na držák

6. W tej chwili można regulować pozycję deski sedesowej z bidetem według rozmiaru Państwa toalety i potrzeb użytkownika. Ruch płytki uchwytowej jest bardzo elastyczny .- 14-20cm na szerokość i 4cm na długość:

instalace

7. Kiedy znajdziesz dogodną pozycję, zdejmij deskę sedesowo-bidetową (naciśnij bezpiecznik umieszczony z boku), na śruby włóż gumowe nakładki i nakrętki. Dociągnij je kluczem. Osadź bidet elektroniczny i przyblokuj go.

8. Zamknij zawór doprowadzający wodę do rezerwuaru. Do kurka podłącz złącze typu T. Do jednego końca podłącz rezerwuar, drugi koniec będzie za pomocą cienkiego elastycznego węża doprowadzał wodę do sedesu (patrz obrazek). Na jego koniec należy założyć filtr wodny, do którego podłączysz złącza znajdujące się w opakowaniu. Filtr wodny podłącz do bidetu na wejściu. Jeżeli nie masz dosyć miejsca na filtr, możesz biały wąż (rurkę) przepołowić i wtedy część włożyć pomiędzy filtr i złącze typu T i drugą część pomiędzy filtr i urządzenie do higieny intymnej, patrz obrazek:

yb-770-vodoinstalace


9. Ponownie otwórz zawór doprowadzający wodę i upewnij się, że wszystkie części są wystarczająco dokręcone i że nigdzie nie cieknie woda. Podłącz kabel do gniazdka.Sedes powinien działać - po włączeniu wszystkie lampki sygnalizacyjne powinny mrugnąć. Nie zapomnij, że mycie i suszenie nie działa, póki sedes nie jest zajęty. Jeżeli masz wrażenie, że sedes nie działa jak powinien, w instrukcji obsługi znajdziesz opisy najczęstszych problemów i ich przyczyn.

 

Po przejściu wszystkich tych kroków nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się z działania urządzenia najwyższej klasy do higieny osobistej: deski sedesowej z bidetem Q-5300!

 
Instrukcja obsługi

Obsługa podstawowego bidetu elektronicznego Q-5300 jest bardzo prosta! W łatwy i zrozumiały sposób rozmieszczone i nazwane w języku polskim przyciski na panelu sterowania deski sedesowej z bidetem z pewnością zapewnią Państwu komfort użytkowania urządzenia.


Jeżeli jednak nie potrafią Państwo znaleźć swojego poradnika lub poprostu chcą się bliżej zaznajomić z produktem, proszę poczytać poradnik użytkownika – model Q-5300, który można ściągnąć w formacie PDF (1,4MB).

 Zobacz także.

Wąż montażowy
Wąż montażowy
14,00 zł