Dlaczego wybrać nasze sedesy, a nie inne?

Z pewnością zastanawiali się Państwo, czym różnimy się od konkurencji. Czy warto wybrać nas, a może należałoby jednak skoncentrować się na konkurencyjnych modelach desek sedesowych z bidetem?

Chyba każdy sprzedawca jest przekonany, że jego produkty są najlepsze dla kienta. Jak każdy pożądany produkt, również deska bidetowa – elektroniczny bidet – istnieje w wielu wykonaniach różnych producentów z rozmaitymi możliwościami. Na pewno Państwa interesuje, dlaczego myślimy, że akurat nasze automatyczne deski sedesowe z bidetem są dla Państwa najbardziej odpowiednie. Oto powody:

 • Nie jesteśmy tylko dystrybutorem importowanych rozwiązań, ale producentem desek sedesowych z bidetem. Dzięki pełnej kontroli nad procesem produkcji, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość naszych produktów.
 • Sprzedajemy sprawdzone modele z polskimi instrukcjami obsługi, przeznaczone specjalnie na polski rynek
 • Oferujemy produkty z polskimi przyciskami na panelach i pilotach zdalnego sterowania
 • Polecamy zweryfikowane produkty wysokiej jakości, które nie pochodzą z niegodnych zaufania, często nie dotrzymujących norm, chińskich fabryk. Nasza fabryka spełnia najwyższe standardy jakości, a części pochodzą od producentów z wieloletnim doświadczeniem na rynku elektroniki.
 • Nasze deski sedesowo-bidetowe mają takie rozmiary, że można je instalować na większości muszli klozetowych wiodących producentów oferujących swoje produkty w Polsce
 • Również podstawowe modele, które oferujemy, spełniają wymagania bidetu elektronicznego czyli deski sedesowej z bidetem
 • W naszej ofercie znajdą Państwo najbardziej luksusowe modele na rynku, jednak po bezkonkurencyjnych cenach - gwarantujemy najniższą cenę naszych produktów
 • Nie muszą się Państwo obawiać, że naszym sedesom brakuje funkcjonalności, której Państwo pożądają. Oprócz klasycznego mycia, oferują one kilka rodzajów masażu, opcjonalną zmianę temperatury i intensywności natrysku, automatyczne czyszczenie i przyjemne suszenie – także z opcjonalną zmianą temperatury powietrza, oczywiście również podgrzewany sedes i ciche, tłumione zamykanie deski. Idziemy o zakład, że na polskim rynku nie znajdą Państwo tańszych produktów oferujących takie funkcje, jak nasze - stąd gwarantujemy najniższą cenę!
 • Za wyjątkiem funkcji mycia, które mają też z lepszą lub gorszą jakością konkurencyjne deski sedesowe z bidetem, nasze bidety elektroniczne znajdują uznanie w oczach klientów również dlatego, że posiadają efektywną dyszę do mycia odbytu i drugą dyszę z delikatnym strumieniem wody do kobiecej hygieny intymnej
 • Dysze naszych desek bidetowych się nie zatykają, ponadto przed i po użyciu automatycznie się czyszczą. To znacznie wyższy poziom higieny niż znany z dotychczas oferowanych na polskim rynku produktów
 • Deski sedesowe zamykają się cicho i w tłumiony sposób. To zapobiega problemom, jeżeli komuś – przede wszystkim kobietom – przeszkadza podniesiony sedes i również pozostałym – najczęściej mężczyżni – którzy są zbyt leniwi by deskę sedesową opuścić. Ponadto chroni przed hałasem, gdyby ktoś upuścił deskę. Teraz wystarczy sedes delikatnie popchnąć i on sam, bez hałasu, opuści się. Na pewno nie nabędą Państwo deski sedesowo-bidetowej WC KOMFORT wyłącznie z powodu owej funkcji, jednak bez wątpienia ona Państwa ucieszy :)
 • Wreszcie jest to cena, która jest często na pierwszym planie. W naszej firmie trzymamy się zasady, że lepiej sprzedać więcej sztuk z mniejszym zyskiem. Nasza misja to maksymalne rozszerzenie nowoczesnej higieny intymnej wśród Polaków. Dzięki naszym niskim cenom, możesz cieszyć się z komfortowej, doskonałej higieny, również Ty!
 • Jeżeli oferujemy produkty od ręki, to znajdują się naprawdę w naszym magazynie i mogą być Państwo pewni, że produkt otrzymają. W chwili otrzymania zamówienia, system automatycznie obniży ilość produktów dostępnych w magazynie, dzięki czemu nie zdarzy się Państwu, tak jak w innych sklepach, że po zamówieniu dzwoni do Państwa sprzedawca z tysiącem wymówek, dlaczego produkt nie jest dostępny.