Z pewnością zastanawiali się Państwo, dlaczego naszym hasłem jest "higiena XXI wieku". Na tej stronie znajdą Państwo wyjaśnienie, dlaczego stosowany przez większość Polaków sposób zachowania higieny intymnej jest gorszy niż proponowany przez naszą firmę.

 

Czyszczenie papierem toaletowym, do którego są Państwo przyzwyczajeni, jest metodą sprzed ponad tysiąca lat. Papier toaletowy, na początku dostępny tylko dla bogatszej klasy społecznej, zaczęto częściej używać w siedemnastym wieku, dzięki upowszechnieniu gazet, przez co tani papier został udostępniony wszystkim. Do tego czasu biedniejsi korzystali z wiór, siana, mchu lub gąbki do mycia. Nie trzeba wyjaśniać niezbyt higienicznego aspektu takiego działania, zwłaszcza użycia gąbki do mycia, gdzie występował bezpośredni kontakt z ekskrementami.

 

Kraje Orientu zwracały baczniejszą uwagę na higienę, mycie tylnej części ciała wodą jest dla nich standardem od dawien dawna do dziś. Jeżeli w Tajlandii Państwo powiedzą, że podcieramy się papierem toaletowym, będą myśleli, że jesteśmy brudasami. Jeden Tajlandczyk raz wyraził się dosyć jasno: co to są za brudasy, które zamiast mycia się, rozcierają brud papierem. Nasze społeczeństwo jest do wyżej wymienionego sposobu „czyszczenia“ przyzwyczajone, więc my owej problematyki w ten sposób nie dostrzegamy, jednak w taki sposób inne kraje postrzegają naszą „higienę“ intymną...

 

Toaleta se sprchou na omytí

Należy jednak dodać, że nawet orientalny sposób mycia nie jest zupełnie „w porządku“: chociaż częścią toalety jest prysznic do mycia tylnej części ciała (patrz zdjęcie u góry), same toalety są najczęściej śmierdzące i niewygodne – typu tureckiego. Trudno byłoby wbudować prysznic w muszlę klozetową typu europejskiego – nie zostałaby w niej wystarczająca ilość przestrzeni do manipulacji prysznicem tak, by jednocześnie nie popryskać bądź nie zanieczyścić otoczenia.

 

Nestoupat!

Również dlatego można się spotkać w krajach azjatyckich z tym znakiem. Miejscowi nie są przyzwyczajeni do klasycznych muszli klozetowych i jeżeli taką spotkają na przykład w lepszej restauracji lub w hotelu, włażą nań, i sądzą, iż chodzi o podwyższone toalety tureckie.

Japoński WC

Nic więc dziwnego, że prawdziwa rewolucja nadeszła w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku, kiedy wymyślono tzw. toaletę japońską czyli bidet elektroniczny, toaletę myjącą lub washlet – sedes z funkcją bidetu, który za pomocą wysuwającej się dyszy higienicznie myje części intymne. Bez konieczności używania papieru toaletowego, bez konieczności manipulacji niewygodnym prysznicem. Z biegiem czasu doszło do ulepszenia i przede wszystkim obniżki cen, i dlatego dla Państwa sedesy elektroniczne (znane również pod nazwami: bidet elektroniczny, deska sedesowa z bidetem, wc z bidetem, bidet z wc, toaleta myjąca, automatyczna deska sedesowa, elektroniczna deska sedesowa) możemy produkować z najlepszych materiałów, dowozić do Polski i pomimo tego oferować po niskich cenach.

 

yb4

Proszę się zapoznać, oto najnowocześniejsze urządzenie do higieny intymnej - bidet elektroniczny WC KOMFORT. Dzięki bezkontaktowemu myciu toaleta myjąca tego typu to całkowicie higieniczne rozwiązanie, godne społeczeństwa XXI wieku.