O firmie

 

Znak towarowy producenta toalet myjących WC KOMFORT jest obsługiwany przez dystrybutora, firmę WC KOMFORT sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Na polskim rynku działamy od 2011 roku, na rynku czeskim i słowackim od 1998 roku. Nasze usługi i produkty doceniły już tysiące klientów. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firm WC KOMFORT s.r.o., YOYO Electronics Co. Ltd., QUOSS Ltd. i VOVO Ceramics Ltd. na obszarze Europy Środkowej.

Dzięki temu polska firma to jedyny pośrednik pomiędzy producentem a ostatecznym odbiorcą, więc możemy oferować toalety myjące po bardzo niskich cenach.

Cieszymy się na współpracę z Państwem

W odróżnieniu od popularnego trendu „urwij co możesz“, jesteśmy wyznawcami takiej zasady, że można odnieść sukces tylko wtedy, gdy zadowolone są obie strony transakcji. Z tego wynika, że naszym celem nie jest „sprzedać jak najwięcej“, lecz mieć jak najwięcej zadowolonych klientów. Zgodne z tą zasadą jest również podejście do klienta: przyjazne, życzliwe i pomocne, a nasz wysiłek kierujemy ku oferowaniu jak najlepszych produktów w przystępnych cenach.

Komfort i zadowolenie klienta jest dla nas zawsze najważniejszym celem.

 

Motto:

"Przynosimy Państwu prawdziwą czystość XXI wieku"

Japonia – kraj wysoko rozwinięty

Misją naszej firmy jest polepszanie poziomu higieny, który w odróżnieniu od poziomu w krajach rozwiniętych (na przykład w Japonii), jest w Polsce dość niski. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić na rynek polski komfortowe toalety myjące: deski sedesowo-bidetowe oraz toalety cyfrowe typu "washlet", które użytkownikom gwarantują maksymalną możliwą higienę.