Toaleta cyfrowa VOVO Princess PB707S

Żeby powiększyć obrazek, należy kliknąć lub przesunąć myszkę nad miniaturę Kategoria: Bidety i toalety
Cena rynkowa za 1 szt. z VAT: 15 990,00 zł
Cena promocyjna za 1 szt. z VAT:10 990,00 zł
Cena promocyjna za 1 szt. bez VAT:8 934,96 zł
Zaoszczędzisz:5 000,00 zł
Od ręki: Niedostępne
Gwarancja: 2 lata
Producent: VOVO Ceramics Ltd.
Zapytanie: Zadaj pytanie o produkt


:

Podstawowe informacje

VOVO Princess PB707S – wyjątkowa toaleta dla wyjątkowych osób

Słyszeli Państwo o japońskich urządzeniach typu "washlet"? Jeśli tak, to nasza toaleta cyfrowa VOVO Princess jest dla Państwa! Jeśli nie - proszę zapoznać się z poniższym opisem urządzenia, które w luksusowy i ekskluzywny sposób zastępuje nie tylko zwykłą muszlę klozetową, ale także działa na zasadzie bidetu z wc bez konieczności instalowania dodatkowej deski sedesowo-bidetowej.

 

Jeżeli lubią Państwo produkty, które są nie tylko efektywne, ale również eleganckie i zarazem cieszy Państwa korzystanie z najnowszych technologii, w przypadku muszli klozetowej są Państwo w dobrym miejscu. Jesteśmy  wyłącznym importerem i oferentem toalet cyfrowych z wbudowanym bidetem elektronicznym Vovo Princess, które działają na podobnej zasadzie jak deska sedesowa z bidetem, jednak stanowią nierozłączną całość razem z muszlą i wyglądają korzystniej niż deski bidetowe!

Toaleta cyfrowa VOVO Princess

Na czym polega wyjątkowość toalety cyfrowej z funkcją bidetu?

Od pierwszego wejrzenia można zaobserwować jej wyjątkowość. Podłużny, ergonomiczny kształt muszli klozetowej i sedesu jest jedyny w swoim rodzaju, jednak obywa się bez kosmicznych (a nieraz komicznych) designów oferowanych przez producentów nowoczesnych klozetów.

U lepšího modelu PB707S se mísa sama otevře

Można zauważyć, że bidet nie posiada rezerwuaru. Pewnie pomyślą sobie Państwo, że na pewno jest on ukryty - wbudowany w ścianie. Nic bardziej mylnego! Wyjaśnienie znajdą Państwo dalej.

 

Niewątpliwie Państwa uwagę przyciągnie bardzo wygodne siedzenie i zdalne sterowanie:

Princess - dálkové ovládání

 

Bidet z wc najwyższej jakości

Sedes toalety cyfrowej VOVO Princess ma wbudowany bidet elektroniczny z luksusowymi funkcjami. Nie ma wobec tego konieczności instalowania dodatkowej deski bidetowej (deski sedesowej z funkcją bidetu).

 

Teraz nie trzeba ograniczać się do jednej, uniwersalnej dyszy, znanej z tańszych modeli. Nie trzeba się również ograniczać do dwóch dysz, znanych z bidetów wyższej jakości. Tutaj jest do dyspozycji trójdrożna dysza z otworem do zwykłego mycia (c), do kobiecych części intymnych (b) i z wąskim, mocnym strumieniem do robienia lewatywy (a). Wszystkie funkcje posiadają możliwość ruchomego masażu (d). To prawdziwa rewolucja w świecie automatycznych toalet:

 

Speciální tryska 3v1

 

Na pewno Państwa zaciekawią dwa przyciski do spłukiwania na pilocie zdalnego sterowania (zwykłe 6l i oszczędne 4,5l), to absolutna nowość. Jednak nie trzeba ich nawet używać. Za pomocą czujnika ekskluzywne wc z bidetem Princess PB101S rozpozna, kiedy użytkownik wstanie, wtedy automatycznie nastąpi spłukanie. W tym momencie będą Państwo na pewno zaskoczeni. Jeżeli oczekiwali Państwo zwykłego spuszczenia wody, nie zapoznali się Państwo jeszcze z toaletami Princess. One spłukują zupełnie inaczej; ich sposób spłukiwania może być tylko porównany do tego, czego można oczekiwać od washletów znajdujących się w najlepszych hotelach Japonii.

 

Spłukiwanie siłą cyklonu

Tak, toaleta cyfrowa Princess spłukuje za pomocą cyklonu! To nie żart. Bez rezerwuaru, bez spłukiwania ciśnieniowego, ale poprzez wykorzystanie wiru.

Najpierw górne dysze w muszli zapewnią podstawowe wirowanie wody i pozbędą się pierwszych zanieczyszczeń. Póżniej za pomocą dolnej dyszy woda rozwiruje się i wessie zawartość muszli tak, aby nic w niej nie pozostało. Żadnych kamyczków na dnie, żadnych pływających śmieci, żadnych pozostających zanieczyszczeń po skorzystaniu z toalety. Zarazem zużycie wody jest niższe w porównaniu z konwencjonalnymi toaletami – jedyne 6l podczas zwykłego spłukania i 4,5l podczas oszczędnego. Porównajcie sobie Państwo te liczby z dotychczasowym zużyciem wody przez Państwa toaletę!

 

Princip cyklónového splachování

Inne zalety

Ogrzewana deska sedesowa, automatyczne zamykanie klapy w chwili kiedy użytkownik się od niej odsunie, suszenie, dokładne ustawienie temperatury wody i powietrza, elektroniczne ustawienie pozycji dysz, ręczne spłukiwanie w przypadku przerw w dostawie prądu, zaawansowane funkcje masażu, przejrzyste przedstawienie ustawień na wyświetlaczu pilota zdalnego sterowania, tłumione zamykanie klapy i sedesu, tym wszystkim rozpieści Państwa toaleta cyfrowa Princess. To wiele urządzeń w jednym; tym właśnie odróżniają się od zwykłych toalet japońskie "washlety". My proponujemy Państwu nowoczesny sprzęt, który łączy w sobie funkcje klozetu, podgrzewanej deski sedesowej, bidetu z wc i urządzenia do hydromasażu, a przy tym wygląda schludnie, elegancko i ekskluzywnie!

 

Coś dokładnie dla Państwa

Toalety VOVO Princess nie produkuje się w dużych seriach, koncentrując się na osiągnięciu jak najniższej ceny w celu przedstawienia korzystnej, promocyjnej oferty gdzieś w supermarketach. To są precyzyjnie dopracowane urządzenia (produkowane w Korei Południowej, z bardzo dobrą kontrolą jakości), łączące w sobie najbardziej nowoczesne technologie stosowane w toaletach i oferujące doskonałą kombinację sprawności i elegancji. Nie są i nawet nie chcą być najtańszą serią dla każdego. Są przeznaczone dla tych, którzy wolą coś wyjątkowego i ekskluzywnego, co uwolni ich jednocześnie od niewygód związanych z użytkowaniem desek sedesowych z bidetem.

Jest to coś, czego nie znajdą Państwo na każdym rogu i co nie cierpi na tradycyjny problem eleganckich i nietypowych sprzętów, które z myślą o wyjątkowej formie i kosmicznym wyglądzie zapominają o przydatności i efektywności.

Toalety cyfrowe Vovo Princess oferują wszystko – cudowną skuteczność, fenomenalny wygląd, a także nietradycyjne wykonanie w najwyższej jakości.

 

Dostępne modele

Wszystkie modele są oferowane w wersjach zarówno z tylnym i dolnym odpływem. Nie ma zatem konieczności dopasowywania swojej łazienki specjalnie pod toaletę VOVO Princess!

 

 Zapraszamy do oglądania toalety cyfrowej w Warszawie w naszym sklepie partnerskim EAGO SPA, ul. Bartycka 24/26 lok. 20.

 
Przegląd funkcji

 

Z tej listy możesz dowiedzieć się, co nowoczesne urządzenie

łączące w sobie funkcje toalety i deski sedesowej z bidetem

VOVO Princess PB707S, oferuje w ramach swoich funkcji :
 • cyklonowe spłukiwanie bez rezerwuaru
 • dwa poziomy spłukiwania (6l i 4,5l)
 • tłumione zamykanie klapy i sedesu
 • zdalne sterowanie z wyświetlaczem
 • ręczne, mechaniczne spłukiwanie w razie przerwy w dostawie prądu elektrycznego
 • możliwość automatycznego spłukiwania po opuszczeniu toalety
 • wyjątkową dyszę 3w1 (mycie, bidet, lewatywa)
 • regulację temperatury i ciśnienia wody
 • regulację pozycji dyszy
 • automatyczne czyszczenie dyszy
 • programy masażu oscylacyjnego, pulsacyjnego i rytmicznego
 • suszenie powietrzem z możliwością regulacji temperatury
 • ogrzewany sedes
 • tryb oszczędności energii elektrycznej
 • automatyczne otwieranie klapy toalety przy wejściu
 • automatyczne zamykanie klapy przy wyjściu
 
Instalacja

Instalacja

Rozmiary muszli klozetowej VOVO Princess są następujące:

Rozměry mísy VOVO Princess

Wersja z dolnym odpływem:

Rozměry mísy VOVO Princess se spodním odpadem

Wersja z tylnym odpływem:

Rozměry mísy VOVO Princess se zadním odpadem

 

Akcesoria w opakowaniu, które są potrzebne do instalacji:

Obsah balení mísy VOVO Princess

Schemat instalacji:

Schéma instalace VOVO Princess